• Lina treningowa waverope base 40 mm - 9 m marki Insportline - Zdjęcie

Fotografia produktu

Ekspandery

Lina treningowa waverope base 40 mm - 9 m (Insportline)

Recenzje / opinie

Brak danych

Ważne informacje

  • Kategoria: Fitness » Ekspandery
  • Brand: Insportline
  • Dostępność wyrobu: Tymczasowo brak
Więcej cech produktu

Opis skrócony

Lina treningowa inSPORTline WaveRope Base 4 x 900 cm to ergonomiczne narzędzie dedykowane do rozwoju siły i wytrzymałości. Specyfika ćwiczeń z liną umożliwia wydajny trening ramion, barków, klatki...

Wybrany rabat:

Cena w najtańszym sklepie Brak produktu Idź do sklepu Produkty zbliżone

Niestety na chwilę obecną w żadnym ze sklepów znajdująch się w bazie danych nie udało się odnaleźć produktu. Baza sprzedawców ciągle się zwiększa, zapraszamy później.

Kompletny opis Lina treningowa waverope base 40 mm - 9 m marki Insportline

Lina treningowa inSPORTline WaveRope Base 4 x 900 cm to funkcjonalne narzędzie asygnowane do rozwoju siły i wytrzymałości. Specyfika ćwiczeń z liną zezwala na sprawny trening ramion, barków, klatki piersiowej i górnej części pleców. Lina została wytwarzana z sizalu - twardego i nad wyraz wytrzymałego włókna otrzymywanego ze specjalnego gatunku agawy, a uchwyty z PVC.

zastosowane materiały zapewniają jej długą żywotność i wysoką trwałość. Narzędzie znajduje wykorzystanie w wielu dyscyplinach sportowych, w których oprócz ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych, trenuje się koordynację i równowagę ciała, np. W sztukach walki. Ćwiczenia z liną można wykonywać równocześnie w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Dzięki tym właściwościom, lina inSPORTline WaveRope Base stała się nad wyraz modnym narzędziem treningowym wśród sportowców.

Lina jest impregnowana specyficzną substancją, która zagwarantuje ochronę przed szkodnikami i negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Odradzamy korzystanie z liny w zamkniętych pomieszczeniach bez dostępu świeżego powietrza/ wentylacji.

atrybuty techniczne

Cechy

Kategoria

Ekspandery

Producent

Insportline

Opinia użytkowników

-

Wybrane recenzje / opinie klientów

Będziemy zobowiązani, jeżeli prześlesz recenzję lub opinię o produkcie Lina treningowa waverope base 40 mm - 9 m marki Insportline. Pomóż innym użytkownikom w podjęciu decyzji zakupowej.

Prześlij swoją opinię, recenzję lub odczucia z użytkowania:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Lina treningowa waverope base 40 mm - 9 m marki Insportline możesz nabyć w:

Zobacz najciekawsze oferty cenowe Lina treningowa waverope base 40 mm - 9 m marki Insportline.