• Insportline Lina treningowa waverope base 50 mm - 15 m - Fotografia produktu

Fotografia produktu

Ekspandery

Lina treningowa waverope base 50 mm - 15 m (Insportline)

Recenzje / opinie

Brak danych

Ważne informacje

  • Kategoria: Fitness » Ekspandery
  • Brand: Insportline
  • Dostępność wyrobu: Tymczasowo brak
Więcej cech produktu

Opis skrócony

Lina treningowa inSPORTline WaveRope Base 5 x 1500 cm to poręczne narzędzie dedykowane do rozwoju siły i wytrzymałości. Specyfika ćwiczeń z liną umożliwia efektywny trening ramion, barków, klatki...

Wybrany rabat:

Cena w najtańszym sklepie Brak produktu Idź do sklepu Produkty zbliżone

Niestety na chwilę obecną w żadnym ze sklepów znajdująch się w bazie danych nie udało się odnaleźć produktu. Baza sprzedawców ciągle się zwiększa, zapraszamy później.

Kompletny opis Insportline Lina treningowa waverope base 50 mm - 15 m

Lina treningowa inSPORTline WaveRope Base 5 x 1500 cm to funkcjonalne narzędzie dedykowane do rozwoju siły i wytrzymałości. Specyfika ćwiczeń z liną pozwala na wydajny trening ramion, barków, klatki piersiowej i górnej części pleców. Lina została wytwarzana z sizalu - twardego i bardzo wytrzymałego włókna otrzymywanego ze specjalnego gatunku agawy, a uchwyty z PVC.

zastosowane materiały zapewniają jej długą żywotność i wysoką wytrzymałość. Narzędzie znajduje zastosowanie w wielu dyscyplinach sportowych, w których oprócz ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych, trenuje się koordynację i równowagę ciała, np. W sztukach walki. Ćwiczenia z liną można wykonywać jednocześnie w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Dzięki tym właściwościom, lina inSPORTline WaveRope Base stała się szczególnie popularnym narzędziem treningowym wśród sportowców.

Lina jest impregnowana niepowtarzalną substancją, która zagwarantuje ochronę przed szkodnikami i negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Odradzamy korzystanie z liny w zamkniętych pomieszczeniach bez dostępu świeżego powietrza/ wentylacji..
cechy techniczne

Cechy

Kategoria

Ekspandery

Producent

Insportline

Opinia użytkowników

-

Wybrane recenzje / opinie klientów

Będziemy zobowiązani, jeżeli prześlesz recenzję lub opinię o produkcie Insportline Lina treningowa waverope base 50 mm - 15 m. Pomóż innym użytkownikom w podjęciu decyzji zakupowej.

Prześlij swoją opinię, recenzję lub odczucia z użytkowania:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Insportline Lina treningowa waverope base 50 mm - 15 m możesz nabyć w:

Zobacz najciekawsze oferty cenowe Insportline Lina treningowa waverope base 50 mm - 15 m.