• Piłka do balansowania HMS Premium BSX Pro (5907695534610) - Galeria Piłka do balansowania HMS Premium BSX Pro (5907695534610)

Fotografia produktu

Pozostałe fitness

Piłka do balansowania Premium BSX Pro (HMS)

Recenzje / opinie

Brak danych

Ważne informacje

  • Kategoria: Fitness » Pozostałe fitness
  • Brand: HMS
  • Numer GTIN (EAN): 5907695534610
  • Dostępność wyrobu: Tymczasowo brak
Więcej cech produktu

Opis skrócony

Choć do znanej wszystkim prawdziwej piłki tej piłce daleko, to jednak tylko ona spełni oczekiwania u każdego sportowca, bez względu na uprawianą dyscyplinę sportu. Piłka do balansowania BSX PRO HMS...

Wybrany rabat:

Cena w najtańszym sklepie Brak produktu Idź do sklepu Produkty zbliżone

Niestety na chwilę obecną w żadnym ze sklepów znajdująch się w bazie danych nie udało się odnaleźć produktu. Baza sprzedawców ciągle się zwiększa, zapraszamy później.

Kompletny opis Piłka do balansowania HMS Premium BSX Pro (5907695534610)

Choć do znanej wszystkim prawdziwej piłki tej piłce daleko, to jednak tylko ona sprawdzi się u każdego sportowca, bez względu na uprawianą dyscyplinę sportu. Piłka do balansowania BSX PRO HMS to nietypowy przyrząd gimnastyczny, którego można używać zarówno w fachowej siłowni, jak i w swoim własnym pokoju.

Piłka do balansowania dla wzmocnienia mięśni Wyglądem przypomina przeciętą na pół, kulę ziemską umieszczoną na potężnej podstawie. Można na niej stać, próbując utrzymać równowagę, leżeć wykonując solidne ćwiczenia, robić pompki czy wykroki.

Ćwiczenia na piłce do balansowania angażują wszystkie partie mięśni głębokich. By się na niej utrzymać, trzeba jednocześnie zaangażować do pracy mięśnie pleców, brzucha i nóg. Dzięki takiemu wyzwaniu jeden trening pozwala na jednoczesną pracę nad silnym brzuchem, ramionami i produktywnym kręgosłupem.

Poprawnie wykonywany zaprocentuje właściwą postawą ciała i brakiem bólu pleców. Piłka do balansowania dla każdego Piłka BSX PRO HMS będzie znakomitym dodatkiem do ćwiczeń realizowanych na co dzień w klubie fitness, na boisku czy w domowym zaciszu.

polecana jest niezwykle dla ludzi prowadzących siedzący tryb życia. Ćwiczenia z jej użyciem nie wymagają specjalnych umiejętności ani przygotowania. Wykonywać je może każdy bez względu na wiek.

Piłkę można także wykorzystywać, odwracając ją podstawą do góry, uzyskując w ten sposób dostęp do nowych możliwości treningowych. Jest nadzwyczajnym dodatkiem w rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami. Wytwarzana z wysokiej jakości materiałów nie będzie wywoływać dyskomfortu w kontakcie z ciałem, a jej wykorzystywanie stanie się wręcz swego typu odpoczynkiem pomiędzy trudniejszymi wyzwaniami treningowymi.

atuty piłki do balansowania najlepsza do treningu równowagi, wzmocnienia i pomaga wyrzeźbić sylwetkę bez większego wysiłku, wzmocnienia i pomaga wyrzeźbić sylwetkę bez większego wysiłku, nadzwyczajna do ćwiczeń statycznych i dynamicznych, polepsza koncentrację i kondycję.

Cechy

Kategoria

Pozostałe fitness

Producent

HMS

Opinia użytkowników

-

Wybrane recenzje / opinie klientów

Będziemy zobowiązani, jeżeli prześlesz recenzję lub opinię o produkcie Piłka do balansowania HMS Premium BSX Pro (5907695534610). Pomóż innym użytkownikom w podjęciu decyzji zakupowej.

Prześlij swoją opinię, recenzję lub odczucia z użytkowania:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Piłka do balansowania HMS Premium BSX Pro (5907695534610) możesz nabyć w:

Zobacz najciekawsze oferty cenowe Piłka do balansowania HMS Premium BSX Pro (5907695534610).