• Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna srebrny marki Costway - Fotografia

Fotografia produktu

Sprzęt do gimnastyki

Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna srebrny (Costway)

Recenzje / opinie

Brak danych

Ważne informacje

  • Kategoria: Fitness » Sprzęt do gimnastyki
  • Brand: Costway
  • Dostępność wyrobu: Dostępny
Więcej cech produktu

Opis skrócony

Ten mobilny drążek baletowy to wspaniały dobór dla wszystkich pasjonatów tańca, bez względu na wiek i poziom innowacyjnia. Dzięki dostosowywanej wysokości od 17 do 117,5 cm, ten drążek przypasuje...

Wybrany rabat:

Cena w najtańszym sklepie 280,00 zł Sklep Costway Idź do sklepu Oferty u innych sprzedawców Produkty zbliżone

Pokazana poniżej propozycja sklepu online Costway powinna być najbardziej opłacalna (280,00) w bazie. W cenę nie zostały wliczone koszty przesyłki, dlatego przed zakupem zapoznaj się z warunkami dostawy.

Kompletny opis Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna srebrny marki Costway

Ten przenośny drążek baletowy to znakomity wybór dla wszelkich pasjonatów tańca, bez względu na wiek i poziom nowoczesnia. Dzięki dostosowywanej wysokości od 17 do 117,5 cm, ten drążek dostosuje się do Twoich indywidualnych potrzeb, zapewniając stosowną wygodę w trakcie treningu. Regulowana wysokość: Wysokość drążka baletowego można przystosować od 17 do 117,5 cm. Jest więc genialny dla użytkowników o rozmaitym wzroście i wieku, takich jak dzieci i dorośli. Na dodatek, jest nieprzeciętnym wyborem jednocześnie dla początkujących, jak i profesjonalistów. Antypoślizgowa podstawa: dzięki 4 przeciwpoślizgowym gumowym podkładkom, ten mobilny drążek jest bardzo zrównoważony podczas realizowania różnorodnych ćwiczeń. Dodatkowo, nie porusza się i zapewnia świetną ochronę. Stabilność: Zbudowany z mocnej żelaznej ramy o umocnionej powierzchni, ten odporny na rdzę wolnostojący drążek baletowy wytrzymuje próbę czasu, oferując jednocześnie dużą nośność. Ponadto kompozycja w kształcie litery H zapewnia uzupełniającą stabilność. Lekka konstrukcja: Po zakończeniu korzystania z tego drążka baletowego można poluzować klipsy na dole, by ustawić podstawę poziomo, dzięki czemu można ją z łatwością przechowywać pod sofą / łóżkiem. Lekka kompozycja pozwala na przenoszenie go w różne miejsca, takie jak szkoła, studio tańca, dom itp. Genialny asystent do ćwiczeń: do ćwiczeń tańca ten podwójny drążek będzie nadzwyczajny dla Ciebie. Możesz go nie tylko używać do tańca, ale także do rozciągania, treningu i relaksu, dzięki czemu będziesz w korzystnym nastroju. Właściwości: Wolnostojący drążek baletowy z regulacją wysokości mobilny drążek baletowy z podkładką przeciwpoślizgową Wytrzymała żelazna rama, oporna na rdzę powierzchnia Lekka budowa dla prostej mobilności adekwatny do domu, szkoły, studia tańca, siłowni itp. Może być stosowany do tańca, baletu, rozciągania i innych ćwiczeń.

Cechy

Kategoria

Sprzęt do gimnastyki

Producent

Costway

Rodzaj

Drążek

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Wybrane recenzje / opinie klientów

Będziemy zobowiązani, jeżeli prześlesz recenzję lub opinię o produkcie Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna srebrny marki Costway. Pomóż innym użytkownikom w podjęciu decyzji zakupowej.

Prześlij swoją opinię, recenzję lub odczucia z użytkowania:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna srebrny marki Costway możesz nabyć w:

Zobacz najciekawsze oferty cenowe Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna srebrny marki Costway.

Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna srebrny (sklep Costway)

Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna srebrny marki Costway
Sklep Costway
280,00 zł
Idź do sklepu