• HHP006 BLACK-BLUE HULA HOP MASUJĄCY Z MAGNESAMI 98CM HMS, HULAHOPHMSHHP006 - Zdjęcie

Fotografia produktu

Sprzęt do gimnastyki

HHP006 BLACK-BLUE HULA HOP MASUJĄCY Z MAGNESAMI 98CM , HULAHOPHHP006 (HMS)

Recenzje / opinie

Brak danych

Ważne informacje

  • Kategoria: Fitness » Sprzęt do gimnastyki
  • Brand: HMS
  • Dostępność wyrobu: Tymczasowo brak
Więcej cech produktu

Opis skrócony

Hula-Hop z obciążeniem i dodatkowymi wypustkami to idealne wsparcie w drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Specjalnie zaprojektowane 42 masujące magnesy mają za zadanie sprawnie oddziaływać...

Wybrany rabat:

Cena w najtańszym sklepie Brak produktu Idź do sklepu Produkty zbliżone

Niestety na chwilę obecną w żadnym ze sklepów znajdująch się w bazie danych nie udało się odnaleźć produktu. Baza sprzedawców ciągle się zwiększa, zapraszamy później.

Kompletny opis HHP006 BLACK-BLUE HULA HOP MASUJĄCY Z MAGNESAMI 98CM HMS, HULAHOPHMSHHP006

Hula-Hop z obciążeniem i dodatkowymi wypustkami to znakomite wsparcie w drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Specjalnie zaprojektowane 42 masujące magnesy posiadają za zadanie skutecznie oddziaływać na problematyczną tkankę tłuszczową odkładającą się na biodrach, brzuchu i pośladkach. Ten prosty sprzęt fitness zadziała ze zdwojoną siłą. Oprócz spalania, jakie zapewnia klasyczne hula-hop, ulepszone rozwiązanie z kulkami magnetycznymi intensywnie masuje, pobudzając krążenie i podkręcając metabolizm.

Dlaczego warto zdecydować się na Hula-Hop z obciążeniem HMS HHP006?

Hula-hop z obciążeniem na odchudzanie HHP006 to nadzwyczajne rozwiązanie wspomagające walkę z nadprogramowymi kilogramami, które zlokalizowane są w okolicach brzucha, bioder i pośladków. Magnesy znajdujące się na wewnętrznej obręczy koła są ujemnie spolaryzowane, co działa pobudzająco na metabolizm. Jest to rozwiązanie o sprawniejsze w zestawieniu z klasycznymi, prostymi modelami hula-hop.

charakterystyczną cechą hula-hop z obciążeniem jest kompaktowa, składana kompozycja, a co z tego wynika – bezzwłoczny i bezproblemowy montaż. starczy,zespoisz ze sobą kilkanaście części,radować się z możliwości wykonywania efektywnego treningu połączonego z miłym masażem w zaciszu własnego domu. W każdej chwili można zdemontować przyrząd, spakować i zabrać ze sobą na czas urlopu czy wyjazdu służbowego.

Jakich rezultatów można spodziewać się, stosując odchudzające Hula-Hop HHP006? Regularne ćwiczenia na mięśnie brzucha

Efekty w procesie odchudzania zależą typowo od stopnia zaangażowania. Na szczęście ćwiczenia nie muszą być męczące i odpychające. Chcesz w błogi sposób wysmuklić talię i zadbać o swoje zdrowie? Zastanawiasz się, jak bez zbędnego wysiłku wzmocnić mięśnie i ujędrnić brzuch? Pamiętaj, że regularne użytkowanie hula-hop z obciążeniem HHP006 na pewno przyniesie dużo szybsze i bezsprzecznie bardziej widoczne rezultaty w przypadku tradycyjnego hula-hop odchudzającego. Uzupełniające obciążenie w postaci masujących magnesów sprawi,w trakcie kręcenia będziemy szybciej spalać tkankę tłuszczową, gubić więcej centymetrów i bardziej angażować mięśnie brzucha.

szybkie efekty w postaci wyraźnie zarysowanej talii i szczuplejszego brzucha będą dużą motywacją do dalszego dążenia do upragnionej sylwetki, poprawy kondycji fizycznej i ogólnego samopoczucia. Ważne jest, aby nie zrażać się pierwszymi, nieudolnymi próbami kręcenia z obciążeniem. Praktyka czyni mistrza, dlatego po kilku treningach nieprzystępne początki odejdą w niepamięć, a utrzymanie hula-hop w górze w trakcie okrężnych ruchów stanie się prostym zadaniem.

Co otrzymamy wraz z zakupem odchudzającego Hula-Hop z obciążeniem o modelu HHP006?

Hula-hop odchudzający gwarantuje wydajny, ogólnorozwojowy trening. Artykuł ten z powodzeniem może być użytkowany przez osoby w każdym wieku i o zróżnicowanym poziomie innowacyjnia. Czym się charakteryzuje hula-hop z obciążeniem HHP006 i jakie ma atuty?

  • 42 masujące, ujemnie spolaryzowane magnesy przyspieszają cykl odchudzania,
  • intensywny masaż magnesami pobudza krążenie i metabolizm,
  • gwarantowana jest poprawa kondycji fizycznej, koordynacji i samopoczucia,
  • hula-hop z wypustkami skutecznie pomaga w odchudzaniu i poprawie sylwetki,
  • prosta, instynktowna budowa umożliwia szybki montaż,
  • swoboda demontażu i przewożenia.

Cechy

Kategoria

Sprzęt do gimnastyki

Producent

HMS

Rodzaj

Hula hop

Opinia użytkowników

-

Wybrane recenzje / opinie klientów

Będziemy zobowiązani, jeżeli prześlesz recenzję lub opinię o produkcie HHP006 BLACK-BLUE HULA HOP MASUJĄCY Z MAGNESAMI 98CM HMS, HULAHOPHMSHHP006. Pomóż innym użytkownikom w podjęciu decyzji zakupowej.

Prześlij swoją opinię, recenzję lub odczucia z użytkowania:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

HHP006 BLACK-BLUE HULA HOP MASUJĄCY Z MAGNESAMI 98CM HMS, HULAHOPHMSHHP006 możesz nabyć w:

Zobacz najciekawsze oferty cenowe HHP006 BLACK-BLUE HULA HOP MASUJĄCY Z MAGNESAMI 98CM HMS, HULAHOPHMSHHP006.