• Adidas Step regulowany z funkcją ławki adp-1507bk - Zdjęcie Adidas Step regulowany z funkcją ławki adp-1507bk

Fotografia produktu

Sprzęt do gimnastyki

Step regulowany z funkcją ławki adp-1507bk (Adidas)

Recenzje / opinie

Brak danych

Ważne informacje

  • Kategoria: Fitness » Sprzęt do gimnastyki
  • Brand: Adidas
  • Dostępność wyrobu: Tymczasowo brak
Więcej cech produktu

Opis skrócony

Najnowszy step dostosowywany z funkcją ławki marki adidas jest jednym z najmocniej wszechstronnych i uniwersalnych urządzeń fitness. Umożliwi Ci wykonanie treningu aerobowego i siłowego. Dzięki...

Wybrany rabat:

Cena w najtańszym sklepie Brak produktu Idź do sklepu Produkty zbliżone

Niestety na chwilę obecną w żadnym ze sklepów znajdująch się w bazie danych nie udało się odnaleźć produktu. Baza sprzedawców ciągle się zwiększa, zapraszamy później.

Kompletny opis Adidas Step regulowany z funkcją ławki adp-1507bk

Najnowszy step dostosowywany z funkcją ławki marki adidas jest jednym z najmocniej wszechstronnych i uniwersalnych sprzętów fitness. Umożliwi Ci wykonanie treningu aerobowego i siłowego. Dzięki ponad 20 konfiguracjom ustawienia stepu możesz wykonać na nim dziesiątki ćwiczeń. Łatwo zmienisz wysokość platformy, jej nachylenie oraz wyregulujesz oparcie ławki. Step rewelacyjnie sprawdzi się równocześnie podczas treningów w domu, jak i na zajęciach. Potencjał tego sprzętu jest niemalże nieograniczony.

Step wytwarzany został z materiałów najwyższej jakości. Jego teksturowana powierzchnia zapewnia wysoką przyczepność. Daje Ci to całkowite poczucie bezpieczeństwa podczas treningu. Stepu antypoślizgowe stopki, które uniemożliwiają poślizgnięciom i amortyzują uderzenia. Ponadto, możesz ustawić wysokość stepu na jednym z dwóch poziomów (20 i 35 cm), w zależności od Twojego wzrostu i rodzaju treningu, jaki planujesz wykonać.

Sprzęt ma wewnętrzny schowek, w którym możesz przechowywać niewiele znaczące akcesoria fitness. Kojelną zaletą jest to, iż step przyjeżdża do Ciebie w pełni złożony. Wyciągasz go z kartonu i możesz od razu zaczynać ćwiczenia.
cechy techniczne

Cechy

Kategoria

Sprzęt do gimnastyki

Producent

Adidas

Opinia użytkowników

-

Wybrane recenzje / opinie klientów

Będziemy zobowiązani, jeżeli prześlesz recenzję lub opinię o produkcie Adidas Step regulowany z funkcją ławki adp-1507bk. Pomóż innym użytkownikom w podjęciu decyzji zakupowej.

Prześlij swoją opinię, recenzję lub odczucia z użytkowania:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Adidas Step regulowany z funkcją ławki adp-1507bk możesz nabyć w:

Zobacz najciekawsze oferty cenowe Adidas Step regulowany z funkcją ławki adp-1507bk.